Aranżacja 10

Aranżacja salonu, jadalni i kuchni w dwóch odsłonach – Piotrowice
Piękne wnętrza i otwartość ich właścicieli na nietypowe rozwiązania to dla nas miód na serce 😊
Zmiana zimowa
Zasłony na przelotkach stalowych cichobieżnych firmy Zegar układają się nienagannie. Tafta w kolorze biskupim, z których zostały one odszyte, pochodzi z kolekcji Premium firmy Eurofirany. Do kompletu uszyliśmy firany w wersji ekranowej, podpinane kokardami. Okno tarasowe ze względów praktycznych jest już w wersji tradycyjnej – marszczonej, która umożliwia swobodne wyjście na ogród.
Kuchnia uszyta została z białego tiulu w delikatne łezki. Skos wygląda elegancko i nowocześnie.
Salon w wersji zimowej składa się ze ściany japońskiej łączącej dwie tkaniny: zupełnie gładki biały tiul oraz wypalaną organzę, tworząc tym samym nowoczesny design (Eurofirany).

Wersja letnia z pazurem
Kuchnia tym razem składa się z firany i dwóch zazdrosek uszytych z białego tiulu oraz limonkowej bawełny (Avrille , Dekoma). Doły firan zostały przyozdobione małymi transparentnymi koralami
(Eurofirany).
Jadalnia i salon to połączenie dwóch kolorów: czerni i bieli. Na pierwszy plan wysuwają się zasłony z kolekcji Pierre Cardin firmy Eurofirany, delikatne tło natomiast tworzą białe, podpięte firany oraz tzw. „wody” i zasłonki odszyte z cienkiej czarnej organzy ( Dekoma).